Voorjaarscompetitie 2022

17 november 2021


 Voorjaarscompetitie 2022

Lijkt het je leuk om mee te doen met de KNLTB voorjaarscompetitie 2022? Met ruim 30.000 teams verdeeld over 1500 verenigingen is de KNLTB competitie ongekend populair. Ruim 200.000 competitiespelers strijden met hun team voor de winst. En ieder jaar worden er steeds meer teams ingeschreven. Logisch, want competitie spelen daagt je uit, is het gevoel van samen willen winnen, je verlegt je grenzen en verbetert jezelf keer op keer. Daarnaast geeft het je de mogelijkheid om eens tegen anderen te tennissen en is erg gezellig. Iedereen kan meedoen, het maakt niet uit of je net begonnen bent of al langer speelt.   De KNLTB heeft weer een zeer divers competitieaanbod samengesteld. Voor iedere tennisser is er een competitievorm. Deze competitie wordt gespeeld van begin april t/m begin juni 2022 en telt 7 speeldagen (zie bijlage speeldagenschema). Met uitzondering van de vrijdagavond competitie waar een aantal competitiesoorten uit 5 speeldagen, om de week spelen, bestaat. Dit is nieuw wegens de grote vraag naar spelen op vrijdagavond. Vanaf heden is het weer mogelijk om in te schrijven.  

Hoe werkt het inschrijven: Je stelt een team samen (minimaal 4 spelers) en zorg dat je beschikbaar bent op speeldagen (zie speeldagen schema). De captain van jullie team meldt jullie team aan bij de vereniging competitie leider (VCL) en geeft door wie de teamleden zijn. De VCL voor onze vereniging is Wendy van den Hoeven, aanmelden alleen via mail [email protected] Je geeft aan in welke competitie jullie willen spelen (voor competitieaanbod zie aanbodoverzicht). De klasse indeling wordt bepaald n.a.v. jullie actuele rating ploeggemiddelde (=bandbreedte team). Heb je geen team kunnen samenstellen maar wil je wel competitie spelen? Meld jezelf aan via de mail bij de VCL, er wordt dan bekeken wat de mogelijkheden zijn. Aanmelden van je team kan tot 31 december 2021

Aan het spelen van KNLTB competitie zijn kosten verbonden (competitiebijdrage en gebruik competitieballen). De ballen worden collectief ingekocht door onze vereniging en door de VCL aan je team afgeleverd. De competitiebijdrage is door de KNLTB vastgesteld. De totale kosten (circa 60 euro) van competitiebijdrage/wedstrijdballen worden aan het eind van de competitie bij de captain in rekening gebracht. Indien een reeds ingeschreven ploeg zich na de inschrijf periode en voor publicatie door de KNLTB zich terugtrekt, zijn wij genoodzaakt de door de KNLTB opgelegde boete van €115 door te berekenen aan het team. Voor een terugtrekking van een reeds ingeschreven ploeg na publicatie van de indeling geldt een boete van €225. Ook deze kosten zijn voor rekening van het team.

Meer informatie over het spelen van tenniscompetitie is te vinden op: KNLTB.nl/tennis/competitie/senioren/voorjaarscompetitie 

data-voorjaarscompetitie-alle-2022-definitief.pdf

Nieuwscategorieën