Kortingstegoed sparen bij Intersport-Twinsport

15 juli 2020

Beste Miland leden,

Eén van onze hoofdsponsoren, Intersport-Twinsport, heeft voor al onze leden en voor onze club een hele mooie aanbieding. Download vandaag nog de gratis INTERSPORT VIP App en maak een account aan. Hiermee spaar je voor jezelf over al je aankopen 2,5% spaartegoed die je bij je volgende aankoop al kan inzetten. Het mooie is dat je nog extra kan sparen voor TV Miland door je te koppelen aan onze vereniging. Hoe dit gaat zie in het bijgevoegde bestand. Bij stap 6 dient een activatie code ingevuld te worden. Deze code is voor ons miland. Wanneer je dit gedaan hebt ontvangt TV Miland eveneens 2,5% spaartegoed over al je aankopen. De club kan dit tegoed inzetten voor de aanschaf van wedstrijdballen, tegoedbonnen bij toernooien etc, wat ons allemaal weer ten goede komt.

Registratie VIP app stappenplan.pdf

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 348 785 157

Park Milandweg

Milandweg 27
3474 KK Zegveld